XCMG
 
 

ХCMG – виробник спецтехніки №1 в Китаї


XCMG – китайська міжнародна компанія з виробництва будівельної, дорожньої і спецтехніки зі штаб-квартирою в місті Сюйчжоу, провінція Цзянсу. Вона займає 6 місце в світі серед виробників машинобудівної галузі та №1 в Китаї (згідно з офіційними даними сайту Вікіпедія).

Відповідно до опублікованого рейтингу авторитетного журналу “International Construction” (Великобританія) – так звана «жовта таблиця» (ТОП 50 – рейтинг найбільших виробників спецтехніки) компанія XCMG за результатами 2018 займає 6 місце в світовому рейтингу виробників спецтехніки та №1 серед китайських виробників.

5 основних переваг техніки XCMG:

1. Керованість і багатофункціональність. Незважаючи на відносну компактність, всі машини, від невеликих навантажувачів до надпотужних кранів відрізняються широким функціоналом і свобода пересування, тому легко справляються зі складними завданнями навіть в обмежених умовах міських будівельних майданчиків.

2. Простота в експлуатації. Ніяких складних схем управління, вимагають спеціалізованих знань і навчання: працювати на техніці цієї марки легко завдяки добре продуманим і бездоганно реалізований новітнім конструкторським рішенням.

3. Доступність комплектуючих. XCMG є найвідомішою китайською маркою спецтехніки не тільки в Україні, а й в усьому світі. Наша компанія забезпечує власників необхідними запчастинами, а також дає можливість швидко доукомплектувати модифікацію потрібними елементами.

4. Зручне гарантійне обслуговування. Компанія АЛЬФАТЕКС забезпечує сервісне, гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування та ремонт техніки XCMG. Це позбавляє від необхідності самостійно шукати варіанти при поломці, а значить запобігає простої.

5. Надійність і довговічність. У виробництві використовуються тільки високоякісні матеріали і сучасні машинобудівні технології. Крім того, на різних етапах агрегати проходять строгий контроль якості, в тому числі безпосередньо перед надходженням на ринок. Таким чином техніка XCMG – №1 за якістю серед аналогів китайського виробництва.

Поєднання зазначених факторів, а також над широка номенклатура техніки дозволяє техніці XCMG від компанії АЛЬФАТЕКС бути кращим варіантом по співвідношенню ціна / якість для будь-якого споживача.

Модельний ряд