Компания «АЛЬФАТЕКС» отгрузила заказчику автомобили MAЗ-5316F5-562-001

Велику партію автомобілів-шасі МАЗ-5316F5-562-001 (Євро-5), з колісною формулою 4х4 була відвантажена замовникові. Вони будуть використані для установки спеціального обладнання. Шасі на односхилим ошиновке, призначені для монтажу різного спеціалізованого обладнання та експлуатації в важких дорожніх і суворих кліматичних умовах, можливе використання в складі автопоїзда. Відмінною особливістю автомобілів МАЗ є: надійність, комфортні умови роботи для водія, низькі експлуатаційні витрати, швидка окупність, сучасний дизайн, великий вибір моделей і комплектацій, застосування вузлів і агрегатів світових виробників автомобільних компонентів таких, як ZF, Shaanxi Fast Gear, Cummins, Mercedes , Weichai Power і т.д:

  • Велика кабіна 6422 з обшивкою у північному виконанні, підресорена, 2-х місцева, з двома спальними місцями (кабіна зі спальником), з розрізним лобовим склом, сидіння водія підресорене на пневматичній підвісці, рульова колонка регулюється в двох площинах, серійний передній бампер під прямокутні фари ;
  • Монтажний розмір платформи становить 4580 мм;
  • Технічно допустима маса надбудови складає 8000 кг;
  • На автомобіль встановлено дизельний двигун

з турбонаддувом, Євро-5.  

 

 

Головна вимога, яка застосовується до вантажного шасі – надійність в роботі при найважчих експлуатаційних умовах. Такій вимозі на 100% відповідають МАЗ. Комплектуючи свій автомобільний парк спецтехнікою різної спрямованості на даному шасі, ви зможете отримати продуктивний апарат, який не підведе ні за яких обставин.