Виставка «КомунТех 2018» в поточному році стала однією з наймасштабніших за наповненням і цікавої по новинкам і різноманітності за останні роки. Ключевое галузевий захід для працівників комунальної сфери, звичайно ж, не могло обійтися без участі найбільших гравців на ринку комунальної техніки, в числі яких і компанія «Альфатекс» (Кременчук)

Традиційно взявши участь у виставці, «Альфатекс» вкотре порадували відвідувачів цікавою і досить великою експозицією своєї продукції. Для об’єктів міського господарства «Альфатекс» представив сміттєвози з різним типом завантаження, самоскиди, оригінальний фронтальний навантажувач і автогідропідіймач. Кожен міг вибрати спецтехніку по «кишені»: ваговій категорії і комплектації. Запропонувати міським господарствам України «АЛЬФАТЕКС» було що.

Поряд зі спецтехнікою на перевіреному роками шасі МАЗу, на стенді компанії розмістилися і новачки. Сміттєвоз з боковим завантаженням АТ-4022 і самоскид з тристороннім розвантаженням створені кременчуцькими умільцями на базі шасі нового китайського бренду DAYUN CGC1120, офіційним дилером якого в Україні є компанія «Альфатекс.

Шасі DAYUN СG1120, на які «Альфатекс» виробник встановив своє обладнання, оснащене 4-літровим турбодизелем Weichai Євро 5 потужністю 150 к.с. Коробка передач – механічна, 6-ступінчаста Shaanxi Fast Gear. Кабіна – комфортабельна, тримісна, зі спальним місцем. Різниця в 200 тис. Гривень з аналогічною спецтехнікою на базі МАЗа дозволить комунальним господарствам заощадити кошти купуючи потрібні їм альтернативні машини, які з таким же успіхом забезпечують оперативний вивіз різноманітних вантажів і сміття.

Для кар’єрних і будівельних організацій «Альфатекс» запропонував більш потужний, розрахований на 25 т вантажу тривісний самоскид SHACMAN F3000 (6х4). Містка 19,3-кубовая платформа дозволить значно підвищити ефективність перевозок.Будет цьому сприяти і 12-літровий турбодизель WР (Євро 5) потужністю 375 к.с, агрегатований з коробкою передач Fast Gear 180ТА.

Кілька зразків спецтехніки для міських потреб було запропоновано і на улюбленому комунальниками шасі МАЗу моделі 5340С2 і 4371N2. Сміттєвози із заднім завантаженням АТ-2121 і АТ-2041- «робочі конячки» різної вагової категорії, вантажопідйомністю 8 і 12 тонн відповідно. Вони вже досить досвідчені і зарекомендували себе як надійні і ефективні автомобілі. Надбудова також спроектована, виготовлена ​​і встановлена ​​компанією «Альфатекс» .На тій же базі, що й самоскид АТ-2121 – шасі МАЗ-4371N2, в експозиції «АЛЬФАТЕКС» надали телескопічний автогідропідйомник SOCAGE T322 з робочою висотою підйому 22 м.

Його відмінність від побратимів – подовжена кабіна, що вміщує бригаду з 6 чоловік. Це продумане рішення українського виробника дозволить більш оперативно і з малими витратами вирішувати виникаючі в місті проблеми. А з приходом зими такий автомобіль як ніколи актуальний для очищення дахів від снігу. Не оминули увагою відвідувачі виставки «КомунТех 2018» і ще одну новинку від «Альфатекс» – тритонний фронтальний навантажувач XCMG LW300KN з ківшем об’ємом 1,8 куб. м. Двигун – Weichai Deutz потужністю 125 к.с. Експлуатаційна маса навантажувача – 10 800 кг. У 2018 році “Альфатекс» став офіційним дилером цього відомого китайського виробника дорожньо-будівельної техніки XCMG, тому в переліку пропозицій покупцям і техніка цього бренду.

Керівник компанії «Альфатекс» Микола Корецький у времяінтервью численним представникам ЗМІ зазначив, що компанія активно працює по збільшенню різноманітності асортименту своєї техніки за рахунок розширення власної продуктової лінійки, а також розвитку співробітництва з успішними автовиробниками. Це дозволяє міським господарствам, місцевим громадам, експлуатуючим організаціям і бізнес-структурам замовити під свої потреби техніку по бюджету і під свої конкретні завдання, «Альфатекс» ж кожного клієнта гарантує не тільки високий коефіцієнт ефективності роботи техніки, але і якісний сервіс. Микола Корецький також підкреслив, що показ новинок саме на «КомунТех 2018» дозволить компанії «Альфатекс» ефективно позиціонувати свій новий продукт, вивчити кон’юнктуру ринку та встановити нові контакти.

У наступному році компанія «Альфатекс» обов’язково продемонструє на виставці чергові новинки власного виробництва.