Socage автовышка
 
 

SOCAGE – автовишки від провідного італійського виробника


SOCAGE – провідний італійський виробник автогідропідйомники (автовишок), автокранів і пожежних підйомників та іншої підйомної техніки. Компанія SOCAGE була заснована в 1974 році, і протягом більше 40 років змогла завоювати високу довіру у своїх покупців за рахунок інноваційних рішень в області підйомного обладнання та бездоганної якості своєї продукції. Щороку ведеться активний розвиток компанії SOCAGE за рахунок величезних інвестицій в дослідження і розробку нових рішень, щоб у підсумку запропонувати ринку товар, який не має аналогів серед інших світових виробників автовишок.

Сьогодні італійська компанія SOCAGE представлена в більшості країнах світу, включаючи країни Європи, країни Північної і Південної Америки, Австралії, Росії, країн Азії і Африки.

АЛЬФАТЕКС – офіційний дистриб’ютор SOCAGE в Україні. Ми готові запропонувати Вам весь асортимент автогідропідйомники, який включає в себе більше 70 моделей автовишок з робочою висотою підйому 9 до 100 метрів.

Залежно від потреби клієнта, ми виробляємо монтаж автовишок SOCAGE на всілякі шасі світових виробників: від легких автомобілів ГАЗ-3302, IVECO Daily, Renault Master, среднетоннажних МАЗ-4371N2, IVECO Eurocargo, Renault D-Series, до важких шасі Iveco Trakker, MAN TGS, Renault K-Series, Mercedes-Benz Actros.

Автовишки SOCAGE є компактними і легкими за рахунок виготовлення всіх конструкцій устаткування з високоміцної європейської сталі, яка не має аналогів в Україні, що дозволяє знизити підсумкову масу надбудови і збільшити довговічність її роботи. Для збільшення ресурсу і надійності автопідйомника, в конструкції автовишок застосовуються комплектуючі виключно європейського виробництва.

Великий асортимент моделей автовишок, потужні показники Вантажовисотні хаарактерстік і наявність численних опцій під потреби кожного клієнта – це і є відмінна риса продукції італійського бренду SOCAGE.

Модельний ряд