Сміттєвози від заводу «АЛЬФАТЕКС»

Сміттєвоз як основа чистоти країни

Кожне місто чи селище свого часу стикається із завданням — купити сміттєвоз. І перед фахівцями стоїть вибір, який тип техніки та у якого виробника купити. Купівля нового сміттєвозу - відповідальне завдання, оскільки необхідно вибрати машину, яка працюватиме практично без зупинки. Вона має бути надійною, якісною, комфортною.

Давайте по пунктах розберемо це завдання. Почнемо з азів.

Сміттєвози

Що таке сміттєвоз? Які види бувають?

Сміттєвоз – це комунальна машина на базі вантажного автомобіля. Її призначення — збирання та вивезення сміття з території населених пунктів. Залежно від типу відходів і конструкції машини, що збираються, вони бувають наступних видів:

  • з бічним завантаженням;
  • із заднім завантаженням;
  • із заднім завантаженням (ручний);
  • контейнерні (з портальним механізмом).

Сміттєвози з бічним завантаженням

Принцип роботи такого типу автомобіля — сміття за допомогою маніпулятора, який розташований праворуч, завантажується в кузов, там ущільнюється, що підвищує коефіцієнт завантаження, і транспортується до місць вивантаження. Вивантажується сміття механічно - самоскидним способом. Працюють із контейнерами об'ємом 0,75 м3 та об'ємом 1,1 м3 (євроконтейнерами).

Завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС виробляє сміттєвози з бічним завантаженням об'ємом кузова від 9 м.3 до 22 м3 на різних шасі.

Сміттєвози із заднім завантаженням (у тому числі ручний)

Сміттєвози

Особливість роботи даних сміттєвих машин - задня механізована або ручне завантаження сміття в кузов. Може працювати з євроконтейнерами об'ємом 0,06 – 1,1 м3.

Об'єм кузова таких сміттєвозів від заводу «АЛЬФАТЕКС» — 6 – 23 м3. У базову комплектацію входить підйомний механізм для підіймання євроконтейнерів, а також камера заднього виду з монітором, яка встановлена в кабіні автомобіля.

Сміттєвози з ручним завантаженням - вид техніки, в які відходи завантажуються тільки в ручну. Одним із прикладів є сміттєвоз МАЗ із заднім завантаженням (ручний).

сміттєвоз маз із заднім завантаженням (ручний)

Сміттєвози контейнерні (з портальним механізмом)

Портальний сміттєвоз – використовується для перевезення змінних контейнерів – сміттєзбірників. Основний тип сміття - негабаритні та будівельні відходи.

Який сміттєвоз купити? На що звернути увагу?

Мусоровозы

Вибір типу необхідного вам сміттєвозу залежить від кількох факторів:

  1. Який вид сміття ви маєте намір вивозити.
  2. Який обсяг ТПВ.
  3. Які типи контейнерів є в експлуатації.

Відповівши на ці запитання, ви з легкістю виберіть необхідну вам техніку. Наприклад, якщо ви представник селищної громади, і збираєтесь купити сміттєвоз для потреб невеликого селища, у вас в селищі в основному використовується ручне завантаження, але ви також плануєте придбати євроконтейнери, варто звернути увагу на сміттєві машини із заднім завантаженням об'ємом 11 м3, наприклад на шасі DАYUN

При виборі сміттєвозу важливим є показник коефіцієнта ущільнення сміття. Чим більший коефіцієнт, тим менше рейсів необхідно зробити, а отже – вища економічна ефективність роботи.

Також варто подбати про універсальність автомобіля. Придбання додаткових опцій (наприклад, відвалу для збирання снігу) допоможе розширити сферу застосування техніки. 

Важко вибирати - звертайтеся, ми завжди раді допомогти.

Чому варто купити сміттєвоз від заводу комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС»

Мусоровозы

Завод комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС» спеціалізується з виробництва різних видів комунальної техніки під торговою маркою «АТ». Асортимент продукції включає вакуумні машини, илососні, каналопромивальні, комбіновані. дорожні машини і звичайно ж сміттєвози. 

Виробництво техніки починається з нуля – з проектування, здійснюється за допомогою сучасного та технологічного обладнання. Ми постійно розвиваємось і вдосконалюємося.

АЛЬФАТЕКС послідовно розширює свій асортимент і зараз ми готові запропонувати комунальну техніку, що покриває різні вимоги об'єднаних територіальних громад та комунальних підприємств. 

У нашій лінійці є сміттєвози об'ємом від 6 до 23 м3, з різними типами завантаження та під різні конфігурації контейнерів. Ми встановлюємо обладнання на шасі таких марок як МАЗ, ГАЗ, SHACMAN, IVECO, RENAULT, DАYUN та інших. 

Спецтехніка нашого виробництва відрізняється особливо міцною конструкцією за рахунок використання зносостійкого металу імпортного виробництва. Всі системи продумані та багаторазово перевірені на практиці.

Ціна на сміттєвози та умови гарантії

Ціна залежить від виду машини та комплектації. Також на вартість сміттєвозу впливає марка базового шасі, наявність додаткових опцій. Ми готові підібрати для вас сміттєвоз, ціна якого буде відповідати вашому бюджету та потребам.

При покупці техніки ви отримуєте гарантію на обладнання 12 місяців або 1000 мотогодин, залежно, яка подія настане раніше. Наші сертифіковані СТО, разом із виїзними спеціалізованими бригадами, надають усі види послуг з технічного обслуговування та ремонту спецтехніки.

Як замовити сміттєвоз у компанії АЛЬФАТЕКС

Якщо ви прийняли рішення про купівлю сміттєвозу, ми з радістю вас проконсультуємо та підберемо необхідну техніку згідно з вашими параметрами та бюджетом.

Для вас у нас є кілька вигідних програм від наших банківських партнерів, ви можете купити сміттєвоз у лізинг чи у кредит.

Щоб замовити консультацію, зверніться одним із зручних для вас способів до наших менеджерів:

Контактні номери:

0 800 333 828

E-mail:

service@alfateks.com.ua