Ремонт і сервісне обслуговування
вантажних автомобілів та спецтехніки

Наші сервісні станції по всій Україні і мобільні виїзні бригади надають повний
спектр послуг з ремонту та обслуговування вантажних автомобілів та спецтехніки.

Запис на автосервіс:

0 800 333 828 service@alfateks.com.ua

Сертифіковані СТО та спеціалізовані мобільні виїзні бригади здійснюють роботи з технічного обслуговування і ремонту вантажних автомобілів і спецтехніки по всій Україні.

Рано чи пізно кожен автомобіль потребує техобслуговування або ремонту. Для підтримки вантажного автомобіля в строю, необхідно проходити планові ТО і своєчасно усувати потенційні приховані несправності. До того ж, якісне післяпродажне сервісне обслуговування техніки – це невід’ємна частина нашої роботи, ми ніколи не залишаємо наших клієнтів після відвантаження спецтехніки.

Сервісне технічне обслуговування

Світ змінюється. Швидкість життя збільшується, в пріоритеті адаптивність, мобільність, швидкість дій. Простий техніки через поломки – недозволена розкіш. Саме тому, ми вийшли на новий рівень сервісного обслуговування наших клієнтів і створили мобільні виїзні бригади.

Вони здійснюють сервісне, гарантійне і післягарантійне обслуговування і ремонт техніки в зручному для вас місці по всій Україні. Завдяки високому професіоналізму та великому досвіду наших майстрів, ремонт автомобілів виробляється в мінімальні терміни. Ми постійно розвиваємо цей напрямок, і збільшуємо кількість бригад. Мобільні бригади є частиною нашої мережі СТО.

Сертифікована станція техобслуговування «АЛЬФАТЕКС» надає послуги з ремонту та сервісного обслуговування всіх видів вантажних автомобілів і спецтехніки. Ми є офіційною сервісною станцією на території України з гарантійного і післягарантійного обслуговування автомобілів МАЗ, DAYUN, XCMG, SHACMAN, автовишок SOCAGE, KLUBB і ін.

Діагностичне обладнання, фірмове програмне забезпечення і спеціальний інструмент нашого вантажного СТО дозволяє провести повне обслуговування вантажівок, починаючи від діагностики і закінчуючи якісним обслуговуванням або ремонтом. Потрібна заміна масла або заміна гальмівної рідини – не питання, звертайтеся.

Ремонт вантажівок всіх марок

Нашими фахівцями здійснюється широкий перелік робіт з ремонту спецтехніки. Ми надаємо такі послуги, як:

  • капітальний ремонт двигуна;
  • фарбування авто;
  • ремонт електронного обладнання;
  • капітальний ремонт КПП;
  • відновлення трансмісії;
  • відновлення ходової;
  • і багато іншого.

 

На наших складах в наявності сотні різних запасних частин високої якості.

СТО «АЛЬФАТЕКС» надає гарантію на ремонт вантажних авто.

Гарантійне обслуговування

Система сервісу Кременчуцького Заводу комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС» гарантує кожному споживачеві необхідний комплекс послуг при придбанні автомобільної техніки в гарантійний період і забезпечує умови для економічно вигідної експлуатації.

Ми відповідальні за якість своєї техніки і в повному обсязі виконуємо гарантійні зобов’язання. Глобальна політика АЛЬФАТЕКС – якість понад усе, в тому числі, і в сфері автосервісу.