Самоскиди від компанії «АЛЬФАТЕКС»

Купити самоскид в Україні завдання не з легких. Хоча в наш час без такої техніки важко уявити роботу будівельних, сільськогосподарських, комунальних і гірничодобувних підприємств. На ринку дуже багато пропозицій, тому ми із задоволенням допоможемо вам розібратися у цьому питанні.

Які бувають види самоскидів

Самоскид - вантажний автомобіль, що саморозвантажується, або причіп, який використовується для перевезення вантажів великої маси. Залежно від призначення розрізняють два основні види: дорожній та кар'єрний самоскид. Также бывают сочлененные и даже подземные самосвалы.

 • Дорожні. Найпоширеніший вид. Використовується на дорогах загального користування. Як правило, вантажопідйомність автомобіля не перевищує 40 тонн.
 • Кар'єрні. Самоскиди з підвищеною потужністю та вантажопідйомністю. Можуть перевозити до 450 тонн вантажів.
 • Також самоскиди розрізняють за типами розвантаження: задня, бічна тощо. У сільському господарстві популярні самоскиди з тристороннім розвантаженням.

  Напівпричіп самоскид - один із видів самоскидної техніки. Використовується в зчіпці із тягачом. Може перевозити вантаж до 40 тонн. Вибрати та купить самосвальный полуприцеп ви можете у нас на сайті у розділ напівпричепи.

  Характеристики самоскидів. На що звернути увагу.

  Основним параметром самоскида є звичайно ж маса вантажу, що перевозиться - вантажопідйомність. Для дорожніх самоскидів вона може змінюватись від 3 до 40 тонн.

  Також варто звернути увагу на такі параметри:

 • об'єм та тип кузова;
 • потужність двигуна;
 • кількість осей (колісна формула), привід;
 • тип розвантаження.
 • При виборі самоскида потрібно розуміти як його використовуватимуть і який вантаж він перевозитиме.

  Наприклад для гірничодобувних компаній доцільно купити самоскид 4-вісний з максимально можливою вантажопідйомністю.

  У будівельній галузі користуються популярністю самоскиди 6х4 вантажопідйомністю 20-25 тонн.

  Для комунальних служб важливою є універсальність, наявність додаткових опцій. Найчастіше автомобілі оснащують снігоприбиральними відвалами, піско-солорозкидальним обладнанням.

  Самоскид із маніпулятором - ще один приклад розширення можливості використання техніки.

  Асортимент самоскидів від компанії «АЛЬФАТЕКС»

  Автомобілі, які пропонує Альфатекс, сьогодні охоплює всі можливі сфери використання. У нашій лінійці є кар'єрні самоскиди, автомобілі для будівельних робіт, для комунальних служб та техніка для сільського господарства (Зерновози). Ми пропонуємо техніку колісної формули 4х2, 6х4, 6х6, 8х4. Вантажопідйомністю від 5000 кг до 35000 кг. Ми є офіційними представниками в Україні таких марок:

  1. Shacman

  Самоскиди Шакман (SHACMAN) широко представлені на міжнародному ринку вантажопідйомної техніки. Вони виробляються у Китаї на заводі Shaanxi Heavy Duty Automobile за технологією виробництва MAN. На техніку SHACMAN встановлюються комплектуючі перевірених виробників. Двигуни виробництва Weichai Power, потужністю 240-460 к.с., що відповідають нормам Євро-5. КПП виробництва Fast Fuller. Комфортабельна кабіна F3000 за ліцензією MAN.

  Самоскид SHACMAN спеціально розроблений для дорожньо-будівельних та кар'єрних робіт, відрізняється підвищеною надійністю та підходить для експлуатації в будь-яких кліматичних умовах, що робить його популярним серед знавців якісної техніки.

  2. МАЗ

  Самоскид МАЗ в Україні не потребує представлення. Техніка мінського автомобільного заводу заслужено користується величезною популярністю. Автосамоскиди МАЗ широко потрібні при будівельних роботах, у сільському та комунальному. господарстві, у сферах видобутку корисних копалин.

  Основні аргументи, щоб купити МАЗ:

 • самоскид має лаконічну конструкцію;
 • ціна на самоскид більш ніж доступна,
 • наявність будь-яких запчастин, їх оперативна доставка та заміна при необхідності.
 • Компанія «АЛЬФАТЕКС» може запропонувати повний перелік самоскидної техніки МАЗ вантажопідйомністю до 30 тонн.

  DAYUN

  На ринку України, завдяки своїй надійності та водночас невисокій ціні, китайські самоскиди DAYUN завоювали популярність у багатьох споживачів. Вони представлені у сегменті середньої вантажопідйомності (до 10 тонн). Автомобілі використовуються комунальними підприємствами, фермерами, на невеликих будовах.

  Самоскиди Даюн (DAYUN) комплектуються добре відомими в Україні двигунами Weichai Power, коробками передач Shaanxi Fast Gear. У комплектації також використані агрегати Bosch, Wabco, ZF.

  Чому купити самоскид варто у нас

  Продажем самоскидів в Україні займаються багато компаній, то в чому ж наші переваги? Компанія АЛЬФАТЕКС на автомобільному ринку з 1999 року. За роки розвитку ми набули статусу надійного партнера для багатьох підприємств України. Ми маємо власне виробництво комунальної спецтехніки. При покупці автомобіля ми забезпечуємо нашим клієнтам:

 • можливість встановлення додаткового обладнання на нашому заводі;
 • оптимальну ціну;
 • можливість купити самоскид у лізинг чи кредит за вигідними ставками;
 • сервіс по всій території України;
 • наявність повного переліку запасних частин;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування;
 • можливість придбати техніку МАЗ за пільговою ставкою кредитування чи лізингу.
 • Ми з радістю вас проконсультуємо та підберемо необхідну техніку згідно ваших параметрів та бюджету

  Щоб замовити консультацію, зверніться одним із зручних для вас способів до наших менеджерів:

  Контактні номери:

  0 800 333 828

  E-mail:

  service@alfateks.com.ua

  Самоскиди