ВАТ «Пінський завод засобів малої механізації»
 

ВАТ «Пінський завод засобів малої механізації»


ВАТ «Пінський завод засобів малої механізації» (скорочена назва ВАТ «СММ») засновано в 1986 році. Це сучасне машинобудівне підприємство, продукція якого відома не тільки в Республіці Білорусь, а й в країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

На сьогоднішній день завод випускає широкий спектр автовишок на автомобільних шасі МАЗ, ГАЗ, УРАЛ, КАМАЗ, ЗІЛ, самохідних підйомників на гусеничному ходу, причіпних підйомників, екскаваторів-навантажувачів.

За багатьма технічними характеристиками продукція ВАТ «СММ» перевершує аналогічні моделі країн СНД. Висока продуктивність поєднується з легкістю управління, надійністю в експлуатації і простотою обслуговування. У виробництві автовишок застосовуються надійні гідрокомпоненти європейського виробництва, що збільшує ресурс і надійність автогідропідйомників, а також знижує витрати на експлуатацію для кінцевого споживача.

ВАТ “СММ” експортує свою продукцію (до 50%) в країни СНД, країни Прибалтики, де має свою мережу дилерів. Система якості проектування, розробки і виробництва автогідропідйомників відповідає міжнародному стандарту ISO 9001. Завод проводить гарантійне та сервісне обслуговування в регіонах, в які здійснюються поставки виробленої техніки. Гарантується постачання запасних частин на всі види спецобладнання і по всій номенклатурі продукції, що випускається техніки.

АЛЬФАТЕКС – офіційний дистриб’ютор ВАТ “СММ” в Україні. Для своїх клієнтів ми раді запропонувати широкий асортимент автовишок (телескопічних, колінчастих, комбінованих) виробництва ВАТ “СММ” з робочою висотою підйому від 10 до 28 метрів.

Купити автовишку в Україні Вам допоможуть фахівці компанії АЛЬФАТЕКС. Ми з радістю надамо Вам консультацію і допоможемо зробити правильний вибір необхідної автовишки для вирішення Ваших завдань!

Модельний ряд