За підтримки Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС пройшли «Богатирські ігри» в Кременчуці

  12.07.2021

  10 липня в Кременчуці відбувся відкритий турнір «Богатирські ігри” STRONGMAN ATLANT ». У змаганнях взяли участь спортсмени з різних областей України, в тому числі з нашого рідного міста.

  Захід пройшов за підтримки Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС, який надав техніку для проведення турніру.

  Також на змаганнях були присутні мер Віталій Малецький, депутат Полтавської обласної ради – директор Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС – Микола Корецький та інші депутати, які висловили своє захоплення витримкою і вміннями найсильніших чоловіків України.

   

  У різних конкурсах титани демонстрували свою силу, але неперевершеним видовищем стала тяга 15-тонного потужного вантажівки SHACMAN F3000.

  Під час надважкого випробування богатирів активно підтримували глядачі. Допомагав спортсменам і середньотоннажний автомобіль DAYUN CGC1120 за який вони трималися під час тяги. Самоскид з об’ємом кузова 7 куб.м. здатний перевозити 10 тонн вантажу!

  На площі також відбулася демонстрація та іншої автомобільної техніки Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС.

  Були представлені наступні автомобілі:

  Сміттєвоз з системою змінних кузовів АТ-4034 на шасі DAYUN CGC1140;
  Паливозаправник АПЗ-8 на шасі DAYUN CGC1141;
  Сміттєвоз АТ-2121 на шасі МАЗ-4371N2;
  Автовишка KLUBB на шасі IVECO Daily;
  Автогідропідіймач SOCAGE T318 на шасі IVECO Daily з дворядною кабіною.

  Спортсмени показали високі результати.

  Переможцем «STRONGMAN ATLANT» став абсолютний чемпіон України з мас-реслінгу Олег Силка.

  Захопливе видовище надовго залишиться в пам’яті кременчужан.

  Хто не встиг оглянути техніку від Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС під час турніру, запрошуємо відвідати виставковий майданчик, яка знаходиться на вул. Київської. Ми завжди раді гостям!