Телескопічна автовишка SOCAGE T322 на шасі DAYUN CGC-1120 відвантажена до Кривого Рогу

28.10.2021

Товариство з обмеженою відповідальністю «Рудомайн» вже готує завдання для відомого у колі комунальників України автогідропідйомника спільного виробництва Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС та компанії SOCAGE. Ця техніка зарекомендувала себе як незамінний помічник для виконання завдань найвищої складності на висоті. Міцна, зручна в керуванні, потужна й при цьому надзвичайно маневрена! 

SOCAGE T322 має такі технічні характеристики:

  • робоча висота підйому – 22,0 м;
  • горизонтальний виліт стріли – 15,5 м;
  • вантажопідйомність люльки – 300 кг;
  • кут повороту стріли – 360 град.;
  • спосіб управління – гідравлічний.

 

Люлька вантажопідйомністю 300 кг і горизонтальним вильотом 15,5 метрів роблять автогідропідйомник SOCAGE T322 безпрецедентним лідером в ніші 22-метрових автовишок! 

 

Відмінною особливістю італійських автопідйомників SOCAGE є виготовлення всіх конструкцій стріли виключно з надміцної європейської сталі. Конструкція підйомників дозволяє витримувати значні навантаження та безпечно працювати у найсуворіших умовах. Завдяки використанню саме цього матеріалу, італійські автовишки є компактними та легкими. Гідравлічні та електричні компоненти для автопідйомників також виробляються в Італії.

Базою для надбудови обрано надійне функціональне 12-тонне шасі  DAYUN CGC-1120. Модель з колісною формулою 4×2, комплектується дизельним двигуном Weichai WP4.1Q160E50 (Євро-5), об’ємом 4087 куб. см і 6-ти ступінчастою КПП Shaanxi Fast Gear 6J70T. Потужність двигуна — 150 к. с. (110,5 кВт). Вантажопідйомність — 8110 кг. У комплектації також застосовані агрегати відомих світових виробників Bosch, Wabco, ZF, а також входять ABS, гідропідсилювач керма і 3-х місна кабіна з 1 спальним місцем.

Італійські автогідропідйомники SOCAGE на шасі DAYUN широко користуються популярністю серед наших клієнтів. Ця техніка, яку можна експлуатувати круглий рік, особливо популярна у компаній, що займаються будівництвом і обслуговуванням ліній зв’язку, електричних мереж, роботами на фасадах і дахах, промислових і житлових будівель, а також у комунальних служб і у власників рекламних банерів. 

Техніка володіє відмінними ходовими характеристиками, великою швидкістю пересування і високою прохідністю.

На автомобільному ринку України, завдяки своїй надійності й універсальності, вантажні автомобілі DAYUN від Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС знаходять все більше покупців та продовжують займати достойне місце у сегменті середньотоннажних автомобілів.

Головною особливістю вантажівок DAYUN  є їх доступна ціна, що дозволяє успішно перемагати у відкритих тендерах. Та й експлуатаційні витрати з економічним 150-сильним дизельним двигуном дуже невеликі. 

Автовишки, які пропонує Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС, у тому числі на шасі DAYUN CGC-1120, мають репутацію як такі, що забезпечують безпечні висотні роботи своїм клієнтам.

Купуючи автопідйомник у нас, ви отримаєте:

  • передпродажну підготовку;
  • навчання та практичні заняття з операторами;
  • гарантійне і післягарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації автопідйомника по всій території України.

 

Бажаєте купити телескопічну автовишку SOCAGE — більше інформації для Вас на нашому корпоративному сайті: 

https://alfateks.com.ua/uk/socage/