Партія автовишок SOCAGE відвантажена на адресу замовника

16.07.2021

Високоефективні автовишки спільного виробництва Кременчуцького Заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС та італійської компанії SOCAGE працюватимуть у Черкаській області.

Новими сучасними ричажно-телескопічними автовишками SOCAGE Т318 на шасі БЕЛАВА-1503 з дворядною кабіною поповнився рухомий склад ПАТ «Черкасиобленерго».

 

Автовишки мають надзвичайні характеристики: 

  • робоча висота підйому — 18 метрів;
  • горизонтальний виліт стріли — 10 метрів;
  • вантажопідйомність люльки — 250 кг;
  • наявність багатьох опцій для комфорту і простоти в управлінні одночасно.

 

Техніка в змозі задовольнити всі вимоги замовника: простоту в управлінні, маневреність у роботі, стійкість та потужність. Вона готова до виклику, працюючи на будь-якої місцевості! 

Автогідропідйомники мають унікальну розширену робочу зону, адже поворот люльки на 90 градусів вліво і 90 градусів вправо забезпечує додатковий комфорт і зручність. 

Дякуємо ПАТ «Черкасиобленерго» за довіру та бажаємо приємної та комфортної роботи.

Автовишки спільного виробництва Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС та італійської компанії SOCAGE активно й повсякчасно використовуються для обслуговування комунальної інфраструктури багатьох населених пунктів. 

Роботи з обрізки та кронування аварійних дерев, послуги з обслуговування лінії електропередач — завдань для техніки вистачає. Звертайтеся, ми готові виконати будь-яке замовлення швидко та якісно.

Залежно від потреби клієнта, ми реалізуємо монтаж автовишок SOCAGE на шасі світових виробників: від легких автомобілів IVECO Daily, Renault Master, средньотоннажних МАЗ-4371N2, IVECO Eurocargo, Renault D-Series, до важких шасі Iveco Trakker, MAN TGS, Renault K-Series, Mercedes-Benz Actros та інших.

Максимальна якість — від дизайну до кожної деталі! 

Дізнатися більше про модельний ряд та технологічне оснащення автовишок спільного виробництва Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС та італійської компанії SOCAGE ви зможете в розділі Socage, або звернутися до нас найбільш зручним для вас способом. Наші контакти: https://alfateks.com.ua/contacts/