Філія ВАТ «МАЗ» «Сервісний центр МАЗ» в Мінську почала офіційно обслуговувати двигуни Mercedes-Benz. Таку можливість йому довірив німецький концерн Daimler AG. Про це розповіли представники ВАТ «МАЗ» на спільному заході, приуроченому до 20-річної річниці співпраці білоруського виробника з німецьким концерном Daimler AG.

Власний сервісний центр ВАТ «МАЗ» в Мінську пройшов сертифікацію і отримав можливість працювати з німецькими силовими агрегатам. Концерн Daimler AG присвоїв йому статус сервісного партнера по обслуговуванню промислових двигунів Mercedes-Benz. Для цього було закуплено спеціальне діагностичне обладнання і інструменти, а фахівці пройшли навчання в учбовому центрі в Набережних Челнах і Мінську.

Раніше Daimler AG довірив обслуговувати свої мотори 10 станцій МАЗ в Росії. У майбутньому такі ж привілеї планується поширити і на сервісні центри в Україні.

Білоруський виробник вже має досвід обслуговування комплектуючих європейських виробників. Зокрема, з 2015 року сервісний центр МАЗ ремонтує вузли і агрегати ZF.

«Надання мережі СТО МАЗ можливості роботи з двигунами Mercedes-Benz на автотехніки МАЗ підвищує якість сервісного обслуговування вантажівок в Білорусі і Росії. Наші фахівці зараз можуть офіційно виконувати обслуговування німецьких двигунів, встановлених у вантажівках і автобусах МАЗ. Це, в свою чергу, позитивно впливає на привабливість білоруської автотехніки для покупців », – пояснили в ВАТ« МАЗ ».

Мінський автозавод оснащує двигунами Mercedes-Benz тягачі, самоскиди, автобуси і середньотоннажні автомобілі. На білоруську техніку ставлять мотори чотирьох класів потужністю від 256 до 476 “коней”. За 20 років було випущено більше 19 тис. Вантажівок і автобусів МАЗ з двигунами Mercedes-Benz.

До 20-річчя співпраці Мінського автомобільного заводу і концерну Daimler AG на НТЦ «Республіканський полігон для випробувань мобільних машин» під Мінськом пройшов масштабний тест-драйв білоруської автотехніки з двигунами Mercedes-Benz. У заході взяли участь споживачі, ключові клієнти Мінського автомобільного заводу, представники транспортних організацій, в тому числі Міністерства транспорту, керівники ВАТ «МАЗ», комерційні і технічні фахівці, фахівці з сервісного обслуговування заводу, а також генеральні менеджери компанії Daimler AG. Всі бажаючі змогли особисто протестувати сучасні автопоїзда, самоскиди та автобуси.