Альфатекс

Кременчуцький завод комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС» пропонує автобетонозмішувачі на шасі SHACMAN

Все більш популярним стає зведення будівель і споруд з монолітного залізобетону, який заливається прямо на будівельному майданчику. При будівництві подібних споруд одну з найважливіших ролей відіграє доставка на об’єкт бетонного розчину, оскільки від оперативності виконання цієї процедури і якості приготовленої суміші безпосередньо залежать як результат проведених робіт, так і терміни їх виконання.

Для транспортування бетонних розчинів у даний час широко використовуються автомобільні бетонозмішувачі, або, як їх часто називають у народі, бетономішалки. Ключовий функціональний елемент цього вантажного автомобіля – міксер, що встановлюється на його шасі.

Найважливіша функція, яку виконує автобетонозмішувач, полягає в наступному – він зберігає бетонну суміш однорідною в процесі транспортування, не надаючи негативного впливу на його якісні характеристики. Застосування автобетонозмішувачів значно підвищує якість товарного бетону і можливості його переміщення. У зв’язку з цим даний вантажний транспорт є одним з найбільш затребуваних видів спеціальної техніки, яка використовується при будівельних роботах.

 

 

Кременчуцький завод комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС» пропонує автобетонозмішувачі на 3- і 4- вісних шасі SHACMAN. Для 3-вісного шасі SHACMAN марки SX5258GJBDR384 (6х4) пропонується модель АБЗ з корисним об’ємом барабана змішувача 10 м3. Для 4-вісного SHACMAN SX5318GJBDT326 (8х4) -12 кубів.

Техніка SHACMAN давно зарекомендувала себе в будівництві, так як завдяки міцній сталевої конструкції, здатна здійснювати перевезення бетону у великих обсягах. Усередині барабана бетонозмішувача розміщені спеціальні леза, завдяки яким здійснюється тривала, і головне, дуже якісна доставка бетону до місця будівництва. При обертанні барабана, леза всередині нього забезпечують бетонній масі однорідність і більш тривале збереження якостей. Це дає можливість приготувати бетонну масу і в процесі перевезення до об’єкта, просто додавши всі необхідні компоненти.

Основні переваги платформи:

• Вантажівка укомплектований надійною силовою установкою. Високотехнологічний дизельний двигун WP10.336E53. Залежно від моделі використовуються двигуни потужністю від 336 до 375 к. с., які обслуговують і вантажівку, і надбудову. Вся лінійка силових агрегатів характеризується низькою витратою палива і ефективним очищенням вихлопних газів (екостандарт «Євро-5»);

• Змішувальний бак приводиться в обертання гідромеханічним приводом, що працює від двигуна автомобіля. Це дозволило зменшити масу машини і зменшити викид шкідливих речовин в атмосферу. Розвантажувальні пристрої також оснащені гідроприводом;

• Відмінні ходові якості. Під автобетонозмішувачі адаптовані вантажівки з різними колісними формулами. Вантажівки з потужним шасі 6х4 і 8х4 – оптимальний варіант для руху по бездоріжжю і для транспортування великого об’єму розчину;

• Комфортна кабіна (німецька ліцензія MAN, утеплена, суцільнометалева, двомісна, з одним спальним місцем). Водійське крісло з пневмопідвіскою знижує стомлюваність, хороша оглядовість забезпечує безпеку роботи. Показання датчиків виводяться на приладову панель, дозволяючи стежити за станом машини і бетонної маси.

Застосування шасі SHACMAN робить модель прекрасно пристосованою до використання в досить складних умовах. Така техніка підходить для того, щоб доставляти готову бетонну суміш на будівельні об’єкти, розташовані досить далеко, по дорогах поганої якості. Наявність даних параметрів забезпечує перевезення товарного бетону великими партіями, значно скорочуючи кількість необхідних рейсів, що забезпечує покупця істотною економічною вигодою.

Автобетонозмішувачі мають не тільки надійне шасі, але і якісні надбудови.

Застосування високоміцного металу для виготовлення барабанів і подаючих шнеків, а також використання зносостійких матеріалів в місцях, що піддаються сильному зносу, гарантують тривалий термін експлуатації техніки.

Купити автобетонозмішувач високої якості можна тільки у офіційного дистриб’ютора компанії-виробника SHACMAN. Кременчуцький завод комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС», завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку і ретельному відстеженню його поточних тенденцій, має чітке уявлення про те, що потрібно зараз фахівцям будівельної галузі. Ми володіємо всіма інструментами (прямі поставки, гнучка цінова політика), що дає можливість запропонувати покупцеві товар з гарантією бездоганного дотримання всіх його інтересів: вигода, користь, надійна сервісна підтримка.

Автобетонозмішувачі SHACMAN – це:

• оптимальна компоновка основних вузлів і елементів;

• якісне приготування бетонної суміші в короткий термін;

• тривале збереження властивостей бетонної суміші в процесі її транспортування до місця розвантаження;

• стабільна і надійна робота змішувального барабана завдяки гідроприводу, що працює від двигуна автомобіля;

• зручний завантажувально-розвантажувальний пристрій, що забезпечує швидке наповнення та спорожнення змішувального барабана;

• можливість зміни висоти і дальності вивантаження бетонної суміші;

• можливість вивантаження бетонної суміші в високі ємності;

• високоякісне багатошарове фарбування, що забезпечує надійний і довговічний захист металоконструкцій від корозії.

Детальну інформацію про технічні параметри і ціни можна дізнатися у менеджерів Кременчуцького заводу комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС»:

(053) 674 38 28

(097) 074 38 28

(066) 074 38 28

E-mail: info@alfateks.com.ua