Каталог техники» » Кременчуцький «Альфатекс» став «новинкою» Сорочинського ярмарку l

Кременчуцький «Альфатекс» став «новинкою» Сорочинського ярмарку l

З 20 по 25 серпня у Великих Сорочинцях проходив традиційний Сорочинський ярмарок. Серед безлічі товарів на ньому важко було не помітити продукцію компанії «Альфатекс» – кременчуцького виробника вантажної та спеціальної техніки. Кременчужани добре знають продукцію компанії, адже комунальні служби міста також купують спецтехніку у «Альфатекса», а вже до кінця року компанія поставить 10 12-метрових автобусів «МАЗ», які стануть першими у комунальному пасажирському автопарку міста.

 

Тож не дивно, що стенд «Альфатекса» на центральній алеї ярмарку, де демонструвалася продукція, яка випускається на виробництві компанії, користувався неабияким попитом серед відвідувачів – з технікою фотографувалися люди різного віку та статі.

 

 

 

 

На стенді компанії можна було побачити найрізноманітніші машини. Наприклад, середньотонажні автомобілі китайської марки Dayun, які вперше були показані торік на виставці «КоммунТех-2018» в Києві.

Ці машини укомплектовані двома кузовними надбудовами, виготовленими на «Альфатекс»: самоскидний кузов з тристороннім розвантаженням об’ємом 12 кубометрів та сміттєвоз із заднім завантаженням.

 

 

 

 

 

Представили кременчужани ще один сміттєвоз власного виробництва з бічним завантаженням на шасі вантажівки МАЗ

 

 

Ще була представлена автовишка Socage на шасі IVCO Daily з дворядною кабіною на 7 місць.

 

 

Великовантажний самоскид Shasman, модель F3000 на 25 т вантажу.

 

 

 

Минулоріч «Альфатекс» став офіційним дилером найбільшого виробника дорожньо-будівельної техніки з Китаю – XCMG. Тож представили на виставці і колісний фронтальний навантажувач XCMG вантажопідйомністю 5 тис кг.
 

Не оминули увагою компанію, яка вперше взяла участь у Сорочинському ярмарку, і організатори дійства – «Альфатекс» нагородили званням «Новинка Сорочинського ярмарку - 2019».

 

"Кременчуцький ТелеграфЪ"