МАЗ баннер
 
 

ВАТ “МАЗ” – Мінський автомобільний завод


МАЗ – це бренд, який завоював визнання своєї продукції не тільки в Білорусі, але і далеко за її межами.

Під маркою «МАЗ» з конвеєра заводу сходять самоскиди, сідельні тягачі, автокрани, бортові автомобілі, шасі під установку різного спецобладнання. Всього більше 500 моделей і модифікацій.

З 1995 року Мінський автомобільний завод випускає пасажирську техніку. Міські, міжміські, туристичні та спеціальні автобуси успішно працюють на різних маршрутах по всьому світу. За свій дизайн, функціональність, якість і надійність вони неодноразово були удостоєні високих нагород на міжнародних автомобільних салонах і спеціалізованих виставках. Сьогодні пасажирська техніка МАЗ представлена 15 моделями в більш ніж ста виконаннях.

Автомобілі МАЗ – це сміливе втілення новаторських конструкторських ідей, реалізованих в техніці високої якості.

Сучасний дизайн в сукупності з високими технічними характеристиками дозволяє техніці МАЗ займати стабільну позицію на міжнародному ринку автотехніки, конкуруючи зі світовими виробниками.

Особливо важлива роль у виробничому процесі відводиться підвищенню рівня якості продукції, що випускається. З цією метою постійно ведеться робота по технічному переозброєнню.

Над якістю техніки МАЗ день у день працює багатотисячний колектив висококваліфікованих професіоналів. Кожна ланка виробничого процесу ретельно продумано і направлено на досягнення максимального результату.

За свою історію Мінський автомобільний завод пройшов багато випробувань, зазнав великі зміни, але зумів зберегти традицію прагнути до досконалості, створюючи надійну та якісну техніку для життя.

Модельний ряд