Вакуумні машини (асенізатори) від виробника - Кременчуцького заводу комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС»

Чи замислювалися ви над тим, щоб налагодити прибутковий бізнес по утилізації відходів, і купити асенізатор ? Адже на даного роду послуги не впливають ні карантин ні криза. Вони актуальні в заміських дачних селищах в теплу пору року і в сільській місцевості незалежно від сезону. Нечистоти мають властивість регулярно накопичуватися, тому до вас будуть звертатися знову і знову.

А може ви вже «в темі» і вам набридло ділити прибуток з орендодавцем техніки, піднакопичили грошей і вирішили купити асенізаторську машину. Давайте розбиратися по порядку, що таке вакуумні машини і для чого вони потрібні.

Що таке вакуумна машина, для чого використовується

Вакуумна машина чи асенізатор - це вид комунальної спецтехніки, яка використовується для збору рідких побутових відходів з каналізації, вигрібних ям, відстійників, а також перевезення і розвантаження нечистот в місцях утилізації.

Також асенізатори можуть використовуватися в наступних випадках: 

 • під час аварії на каналізації;
 • після випадання великої кількості опадів, коли стаціонарні мережі не справляються;
 • для збору та вивезення відходів з підприємств;
 • для відкачування з вигрібних ям, септиків.

З чого складається асенізатор, принцип роботи

Стандартна комплектація сучаснихавтомобилей-ассенизаторов складається з накопичувальної ємності - цистерни, вакуумного насоса, всмоктувального шланга, трубопроводу, сигнально-запобіжного пристрою, базового автомобіля.

Викачка відходів здійснюється за допомогою вакуумного насоса і шланга. Насос створює розрідження (вакуум) в цистерні, і відходи всмоктуються в ємність. Контроль за процесом здійснюється за допомогою сигнально-запобіжного пристрою, яке при досягненні максимального обсягу подає звуковий сигнал і перериває процес. Після транспортування до місця переробки чи утилізації, відходи видаляють з цистерни, включивши насос в режимі реверсу або самопливом.

На що варто звернути увагу перед тим як купити асенізатор

Основні характеристики вакуумної машини, за якими слід здійснювати покупку:

 • обсяг цистерни;
 • час заповнення цистерни;
 • продуктивність насоса;
 • глибина всмоктування.

Перед выбором машини асенізатора необхідно розуміти з якими клієнтами ви плануєте працювати, і які роботи будете виконувати. Це безпосередньо залежить на те, який обсяг цистерни варто вибрати. Наприклад, при роботі з жителями приватного сектора, досить цистерни 3-4,5 куб.м. До того ж, при такому обсязі, цистерни монтуються на середньотонажні, маневрені шасі, що є додатковою перевагою в сільській місцевості. Прикладом такої машини є асенізатор АТ ВО-0701на шасі DAYUN CGC1100 об'ємом 4,5 куб. м.

Відмінності між асенізатором і Мулосос

Найчастіше при виборі техніки для очищення каналізаційних мереж виникає питання про те, що вибрати асенізатор або мулосос. По-перше, потрібно розуміти чим вони відрізняються.

По суті мулосос - вдосконалена вакуумна машина. Вони застосовуються для відкачування щільних і вузьких нечистот - мулу, піску і т.д. Ілососи обладнуються більш потужним насосом, а також додатковим обладнанням. Насос илососа в два рази потужніший, тому і глибина всмоктування буде в два рази більше. Також Ілососи оснащені відкривається бочкою, яка піднімається за допомогою гідравліки і дозволяє вивантажувати тверді відходи причепом способом.

Мулососна машина виконує всі функції асенізатора, але так як вона оснащена додатковим устаткуванням то і ціна буде вище. Тому, якщо ви плануєте займатися тільки рідкими відходами,Мулососна машина виконує всі функції асенізатора, але так як вона оснащена додатковим устаткуванням то і ціна буде вище. Тому, якщо ви плануєте займатися тільки рідкими відходами, купити асенізаторськумашину буде набагато вигідніше. 

Чому вакуумні машини (асенізатори) краще купити у виробника - заводу «АЛЬФАТЕКС»

Вакуумная машина АТ ВО-0701 на шасси Dayun CGC1100

У виробничій лінійці Кременчуцького заводу комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС» є різні асенізатори для будь-яких сфер застосування.

Всі машини оснащені вакуумними високопродуктивними насосами, дозволяють заповнити цистерну місткістю від 3 до 10 куб. м в лічені хвилини. 

Швидкість заповнення цистерни варіюється від 6 до 10 хв. Продуктивність вакуумного насоса 240-360 куб.м / год. Глибина всмоктування - від 4 до 4,5 м.

купити асенізатор ви можете на шасіМАЗ, DAYUN, а також на будь-якому іншому, відповідному за характеристиками автомобілі.

Машини асенізаційні вакуумнівиробництва АЛЬФАТЕКС - це:

 • екологічна чистота і висока якість очищення;
 • надійність і стабільність роботи вакуумного насоса;
 • простота в експлуатації і невисока ціна;
 • гарантія від виробника.

Наше обладнання може працювати в широкому діапазоні температур навколишнього повітря, тому ні зимові морози, ні літня спека не виведуть їх з ладу, а експлуатаційні характеристики нітрохи не погіршаться.

Ми забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки по всій Україні.

Ассенізаторская машина в кредит і лізинг

Якщо вашому автопарку потрібно оновлення, або ж ви вирішили почати новий бізнес, для якого потрібнаасенізаційні машина - купити і вибрати оптимальну модель вам допоможуть працівники заводу комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС». 

Разом з нашими партнерами ми розробили вигідні умови кредитування і лізингу. Ціна на асенізатор вас приємно здивує.

Наші менеджери з радістю проконсультують по вас цікавлять, і допоможуть підібрати техніку, яка оптимально підійде саме вам в рамках вашого бюджету. 

Щоб замовити консультацію, зверніться одним із зручних для вас способів до наших менеджерів:

Контактні номери:

(053) 674 38 28

(097) 074 38 28

(066) 074 38 28

E-mail:

info@alfateks.com.ua

to@alfateks.com.ua