Комунальная техніка

Модельный ряд

 

Комунальна техніка від виробника – заводу «АЛЬФАТЕКС»

Без комунальної техніки Зараз неможливо уявити життєдіяльність міст і селищ.Техніка для комунального господарства застосовується в різних сферах, таких як: забезпечення чистоти міських вулиць, обслуговування каналізаційних систем та водостоків, збір і вивезення сміття, а також розчищення доріг від снігу в зимовий час. 

Залежно від їх застосування, комунальні машини підрозділяють на кілька видів.

Види комунальної спецтехніки

Комунальна технікапідрозділяється на два великих напрямки:

  • машини для санітарної очистки населених пунктів;
  • машини для прибирання території.

До першого напряму відносяться машини, які допомагають збирати і вивозити різного виду відходи. Це, в першу чергу, сміттєвози та асенізатори. Також в цю групу входить спецтехніка для очищення лівневок – ілососні і каналопромивальні машини.

До другого напряму відноситься дорожня техніка для підтримки чистоти вулиць, а саме: поливомийні, підмітально-прибиральні і снігозбиральні машини.

Крім описаних машин, в комунальному господарстві використовують різну техніку, наприклад,автовишки,аварійні майстерні, самоскиди, автокрани і багато інших.

Продажа коммунальной техники от завода-производителя «АЛЬФАТЕКС»

Кременчуцький завод комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС» виробляє різні види спецтехніки для всіляких напрямків діяльності. Виробництво здійснюється з нульового етапу – проектування, і закінчується готовим продуктом, з усіма необхідними послугами передпродажного і післяпродажного сервісу. Ви можете купити комунальну техніку на шасі різних марок. Серед популярних марок – МАЗ, SHACMAN, IVECO, RENAULT, DAYUN, ГАЗ – на вибір замовника, для будь-якого бюджету.

Наша виробнича лінійка включає наступні види техніки:

  • сміттєвози;
  • вакуумні машини;
  • каналопромивальні машини;
  • комбіновані дорожні машини (КДМ).

 

Сміттєвози. Ми виробляємо сміттєвози з різними типами завантаження і під різні конфігурації контейнерів. Обсяг кузова варіюється від 6 до 23 куб. м.

Вакуумні машини або асенізатори. У нашій лінійці є різні асенізатори для будь-яких сфер застосування. Всі машини оснащені вакуумними високопродуктивними насосами, дозволяють заповнити цистерну місткістю від 3 до 10 куб. м в лічені хвилини. Швидкість заповнення цистерни варіюється від 6 до 10 хв. Продуктивність вакуумного насоса 240-360 куб.м / год. Глибина всмоктування – від 4 до 4,5 м.

Каналопромивочні машини виробництва АЛЬФАТЕКС використовуються для очищення труб та стоків за допомогою насоса високого тиску. Прикладом даної техніки служить машина АТ КП-0103 на шасі МАЗ-5340C2. Обсяг цистерни даного автомобіля – 8,5 куб. м, продуктивність насоса – 12,7 куб.м / год, довжина рукава – 100 м.

Комбіновані дорожні машини універсальні машини, які можуть оснащуватися різним устаткуванням для утримання доріг як в літній, так і зимовий період. Прибирання вулиць у спекотні місяці здійснюється за допомогою поливомийні і щіткового устаткування. Взимку, на базовий самоскид, встановлюють піскорозкидач, відвал і використовують як снігоприбирач.

 

Також, ми пропонуємо ряд опцій, які дозволяють удосконалити техніку, і розширити сфери її застосування. Наприклад, дуже популярною послугою на сьогодні є установка снігоприбирального відвалу на сміттєвоз (асенізатор і т.п.).

Як купити комунальну техніку у компанії АЛЬФАТЕКС

Вибір нашої комунальної спецтехніки величезний, тому ми радимо вам замовити консультацію фахівця, який допоможе вам з вибором.

Ми запропонуємо вам пораду, як купити комунальний автомобіль в кредит або лізинг– розповімо про наші вигідних фінансових програмах.

Також підберемо оптимальне рішення для ваших потреб і бюджету.

На нашу спецтехніку дається гарантія 12 місяців або 1000 мотогодин, в залежності, яка подія настане раніше. Наші сертифіковані СТО, разом з виїзними спеціалізованими бригадами, надають всі види послуг з технічного обслуговування і ремонту спецтехніки.

 

Щоб замовити консультацію, зверніться одним із зручних для вас способів до наших менеджерів:

Контактні номери:

(053) 674 38 28

(097) 074 38 28

(066) 074 38 28

E-mail:

info@alfateks.com.ua

to@alfateks.com.ua