Klubb

KLUBB – відкрийте для себе нові можливості автовишок


https://www.youtube.com/watch?v=wkuG9U4zzVs&feature=youtu.be

KLUBB – європейський виробник автовишок №1 в Європі. На сьогоднішній день французька компанія KLUBB є лідером за якістю та обсягом щорічно випускається серед всіх інших виробників підйомного обладнання в Європі.

Завдяки натхненню і прагненню швидко реагувати на побажання своїх замовників, сьогодні KLUBB пропонує клієнту найбільш інноваційні та універсальні рішення в сфері автопідйомників для установки на всілякі транспортних засобах, включаючи фургони, пікапи, легкі і важкі модифікації шасі.

Філософія компанія дуже проста: концентрування своїх сил виключно в напрямку автопідйомників, постійне вивчення та розробка інноваційних продуктів для задоволення потреб своїх клієнтів, а також надання кращого обслуговування і післяпродажної підтримки по всьому світу.

Сьогодні виробництво автовишок KLUBB налагоджено на 3 сучасних промислових заводах у Франції, загальний обсяг продукції, що випускається сягає 1800 автопідйомники в рік, що є найвищим показником в Європі.

Сьогодні бренд KLUBB представлений в більшості країнах світу, включаючи країни Європи, Росію, країни Азії та Африки.

АЛЬФАТЕКС – офіційний дистриб’ютор KLUBB в Україні. Ми пропонуємо Вам весь асортимент автогідропідйомники (автовишок) KLUBB, який включає в себе більше 30 моделей. На нашому заводі в місті Кременчук ми виробляємо адаптацію, монтаж, тестові випробування, калібрування і сертифікацію всієї продукції KLUBB на всілякі нові і давальницькі автомобілі:

суцільнометалеві фургони: Renault Master, IVECO Daily, Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen Crafter, Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Ford Transit і інші;

пікапи Isuzu D-MAX, Ford Ranger, Toyota Hilux, NISSAN Novara і інші;

шасі МАЗ-5340С2, IVECO Eurocargo, Renault D, MERCEDES-BENZ ATEGO і інші;

Модельний ряд