• Автокран КС-6572BY-C
  • Автокран КС-6572BY-C

Автокран КС-6572BY-C

Ціна залежить від комплектації

Категорії: ,
Ваш персональний менеджер
Руслан Гончаренко
Руслан Гончаренко

0 800 333 828

Опис

Основні параметри:
Вантажопідйомність 40,0 тонн
Висота підйому 34,0 м
Кількість секцій стріли – 4
Управління крановими операціями – джойстики

Технічні характеристики автокрана

Базовий автомобіль МАЗ-6312С5
Колісна формула 6х4
Двигун ЯМЗ-53603
Коробка передач ZF 9S1310TO
Вантажопідйомність міді, т:
    – максимальна 40,0
    – мінімальна 0,9
Максимальний вантажний момент, кНм 128
Довжина стріли, м 10,5 – 33,0
Висота підйому максимальна, м 34,0
Висота підйому при максимальному вильоті, м 5,0
Глибина опускання, м 11,0
Виліт, м:
    – максимальний 26,0
    – мінімальний 3,2
Швидкість пересування, км / год 60
Швидкість посадки, м / хв 0,4
Частота обертання, об / хв:
    – максимальна 0,96
    – мінімальна 0,2
Габаритні розміри в транспортному положенні, мм:
    – длина 12000
    – ширина 2500
    – висота 4000
Розподіл навантаження на дорогу, т:
    – через шини передніх коліс 7,5
    – через шини заднього візка 26

Автомобільний кран КС-6572BY-C вантажопідйомністю міді 40 т на шасі МАЗ-6312C5 (екологічний клас ЄВРО-5) призначений для виконання навантажувально-розвантажувальних і будівельно-монтажних робіт c звичайними вантажами на розсереджених об’єктах.

Завдяки застосуванню шасі з колісною формулою 6х4 кран відрізняється компактністю, маневреністю і збалансованістю по масі.

Гідравлічна система кранової установки забезпечує плавне керування всіма механізмами з широким діапазоном швидкостей робочих операцій, а також можливість одночасного поєднання декількох кранових операцій.

Застосування в гідросистемі оцинкованих трубопроводів в комплексі з гідроапарата провідних світових виробників дозволяє значно знизити витрати на обслуговування крана в процесі експлуатації.

Привід механізмів крана – гідравлічний від насоса, що приводиться в дію двигуном шасі.

Кран оснащений чотирьохсекційною телескопічною стрілою довжиною до 33 м, що забезпечує велику робочу зону і велику висоту підйому вантажу при роботі. У транспортному положенні довжина стріли не перевищує 10,5 м, що забезпечує автокрану додаткову компактність і маневреність при переїздах.

Передбачена можливість телескопування стріли з вантажем на гаку, дозволяє автокрану виконувати спеціальні роботи: встановлювати вантажі у важкодоступних місцях.

Конструкцией стрелового оборудования предусмотрена возможность монтажа удлинителя стрелы (гуська)

Опорна рама коробчатого перетину з гідрофікованими поворотними телескопічними виносними опорами забезпечує зручність вивішування і установки автокрана в горизонтальне положення на майданчиках з твердим покриттям і кутом нахилу ± 3 град.

Кран обладнаний висувним противагою масою до 3т, що в сукупності з виносними опорами змінної довжини забезпечує варіабельність при роботі автокрана в умовах обмеженого простору.

Передбачена можливість роботи автокрана в робочій зоні 360 градусів, що мінімізує кількість необхідних переустановлень крана і підвищує ефективність його використання при роботі.

Редуктора механізму повороту і лебідки виробництва світового лідера в даній області-Bonfigliolli (Італія). Редуктора планетарного типу з дисковими гальмами, що відповідає найсучаснішим вимогам, що пред’являються до вантажопідіймальних кранів.

Кабіна машиніста нової конструкції і сучасного дизайну комфортабельна і має великий внутрішній об’єм. Круговий скління забезпечує відмінну видимість робочої зони при будь-яких довжинах стріли і будь-якого кута нахилу стріли. Застосування сучасних матеріалів значно поліпшило тепло- і шумоізоляцію. Для обігріву кабіни використовується автономний дизельний обігрівач «Планар». На вимогу замовника встановлюються опалювачі AIRTRONIC або Webasto.

Безпечну роботу крана забезпечує комплекс приладів і пристроїв, в тому числі мікропроцесорний обмежувач навантаження ОНК-160С з цифровою індикацією параметрів в кабіні машиніста. Обмежувач навантаження може працювати в режимі координатної захисту, і має вбудований прилад фіксації характеристик – «чорний ящик», і вбудований модуль захисту від небезпечної напруги при роботі поблизу ліній електропередач.

Додаткова інформація

Вантажопідйомність

40 тонн

Тип техніки

Автокран