Dayun
 
 

Завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС пропонує широкий асортимент комунального та шляхового обладнання на шасі провідного китайського виробника вантажних автомобілів DAYUN Group.

Вивчивши пропозиції багатьох світових виробників базових шасі з можливістю адаптації їх під спецнадстройкамі комунального, дорожнього, будівельного і сільськогосподарських секторів, ми зупинили свій вибір на китайській марці автомобілів DAYUN.

У порівнянні з вантажівками інших виробників среднетоннажних автомобілів, автомобілі марки DAYUN відрізняє:

  • повний цикл виробництва: штампування, зварювальний складання, фарбування і загальне складання, обладнання для випробувань та перевірки якості;
  • комплектація двигунами Weichai Power, відмінно зарекомендували себе в усьому світі;
  • використання надійних і невибагливих коробок передач Shaanxi Fast Gear, які сьогодні встановлюються на всю лінійку КрАЗу, МАЗу і інших виробників автомобілів;
  • використання в комплектації автомобілів DAYUN комплектуючих знаменитих марок BOSCH, WABCO, ZF та інші;
  • оптимальне співвідношення ціни і якості продукції.

Починаючи з 2017 року Завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС став ексклюзивним дистриб’ютором китайської компанії DAYUN на території України.

Компанія АЛЬФАТЕКС не ризикує своєю репутацією. Ми несемо відповідальність за свій бізнес і бізнес наших клієнтів. Разом з реалізацією автомобілів DAYUN в Україні, ми повністю забезпечуємо своїм клієнтам сервіс, гарантійне і післягарантійне обслуговування техніки, ремонт. Наші автомобілі обслуговуються на власних і партнерських СТО по всій території України, а наявність наших мобільних виїзних бригад дозволяє клієнту бути впевненим, що технічна підтримка автомобіля DAYUN буде завжди доступна в будь-якому куточку України.

Рекомендуємо: автомобілі DAYUN – ваш бізнес без ризиків!

Модельний ряд