Багатофункціональні автокрани XCMG та МАЗ - правильне рішення для вашого бізнесу

Кожна будівельна компанія на певному етапі своєї діяльності приходить до висновку, що орендувати автомобільний кран стає не зручно і не вигідно, тому виникає цілком логічне рішення — купити автокран. 

У наш час без автомобільного крана не обходиться жоден будівельний майданчик. Вони є незамінними і для комунальних служб міста, на промислових підприємствах, при будівництві доріг. Кранові установки також застосовуються при завантаженні-розвантаженні різноманітних вантажів, проведенні монтажних та інших робіт.

Як влаштовані сучасні автокрани

Автомобільний кран - це самохідна вантажно-розвантажувальна машина, яка змонтована на автомобільному шасі, оснащена поворотною стрілою. Основні елементи сучасного автокрана:

  • телескопічна стріла;
  • кабіна керування;
  • аутригери - висувні опори;
  • противагу;
  • лебідка з канатами;
  • гачок.

Привід кранового обладнання може бути електричним, гідравлічним або механічним з відбором потужності від двигуна автомобіля. 

Крани встановлюють на різноманітні шасі залежно від їхньої вантажопідйомності та умов роботи. Автокрани випускають із дуже широким діапазоном вантажопідйомності від 2,5 до 220 тонн!

В Україні найпопулярніші автокрани на шасі МАЗ, КрАЗ, КАМАЗ. Але цим пропозиції не обмежуються. 

 

Неймовірна ціна на Автомобільні крани від компанії Alfatex

Встановлення та продаж автокранів — один із видів діяльності Кременчуцького Заводу комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС». У нас ви можете купити автокран таких марок як МАЗ і XCMG

Ми є офіційними представниками цих марок в Україні.

Автокрани МАЗ

Кранові установки на шасі МАЗ (Машека) на сьогодні найпопулярніші в Україні. Вони поєднують у собі надійність, перевірену часом, простоту та доступну ціну. Альфатекс пропонує лінійку автокранів МАЗ вантажопідйомністю від 16 до 40 тонн. Виліт стріли коливається не більше від 20,4 м до 34 м.  Автокран 25 тоннКС-55727 — найбільш яскравий представник цієї лінійки. 

Автокрани XCMG

Китайські автокрани XCMG здобули особливу популярність не лише на території України, а й у всьому світі. Вони визнані найкращими не лише серед китайських аналогів, а й цілком конкурують із найкращими світовими моделями за якістю. До того ж, вони мають значно меншу вартість.

 

Нова лінійка автокранів XCMG серії XCT представлена моделями з вантажопідйомністю 25, 30, 55, 70, 100 і навіть 220 тонн! Компанія «АЛЬФАТЕКС» постачає в Україну – 25, 30, 55 та 70-тонні машини.

 

25-тонний XCMG XCT25 випускається в чотирьох модифікаціях, які відрізняються між собою довжиною стріли і типом приводу.

 

Довжина стрілки моделі XCMG XCT25L5 — 41 метр, а з гусяком – 49,3 м, що є максимальним показником техніки даного класу.

 

Усі автокрани серії XCT комплектуються телескопічною стрілою з U-подібним профілем. У її конструкції використовуються спеціальні ребра жорсткості, розроблені у співпраці з інженерами компанії LIEBHERR.

Кількість секцій основної стріли в залежності від моделі варіюється від 4 до 7.

Відмінною рисою всіх моделей автокранів XCMG є комплектація додаткової п'ятої гідравлічної опори. Вона знаходиться під кабіною водія і саме її наявність дозволяє оператору крана вільно працювати в діапазоні 360 градусів.

Як вибрати автокран від компанії Альфатекс, на що варто звернути увагу

Ми пропонуємо крани різних варіацій під будь-який бюджет. Тому, по-перше, потрібно визначитися зі сферою застосування спецтехніки, обсягом та вагою вантажу, місця використання.

Якщо ви використовуватимете автокран в обмеженому просторі міських будівельних майданчиків — варто звернути увагу на автокрани МАЗ від 16 до 25 тонн. Якщо ваше завдання проводити монтаж великих об'єктів або завантаження важких вантажів, до того ж у важкодоступних місцях — автокран XCMG на повнопривідному спеціальному шасі г/п 25-70 тонн – найкращий вибір.

Чому варто купити автокран у офіційного дистриб'ютора - заводу АЛЬФАТЕКС

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС готовий запропонувати вам оптимальні рішення на ринку за співвідношенням ціна-якість. З покупкою спецтехніки ви отримуєте офіційну гарантію, офіційне обслуговування, повний набір документів.

 

Компанія АЛЬФАТЕКС постачає автокрани, аналогів яких немає на ринку України. Якість продукції та найкращий сервіс — у нас у пріоритеті.

Ми допоможемо вам підібрати індивідуальне рішення відповідно до вашого бюджету.

Щоб замовити консультацію, зверніться одним із зручних для вас способів до наших менеджерів:

Контактні номери:

0 800 333 828

E-mail:

service@alfateks.com.ua