Льготный кредит и лизингАкційні умови Придбання сільськогосподарської техніки, транспорту, обладнання, виробництва Республіки Белорусь

Цільове спрямування кредитуПридбання в Україні нової сільськогосподарської техніки/транспорту/обладнання (устаткування), виробленої в Республіці Білорусь, яка реалізується підприємствами-виробниками Республіки Білорусь через їх авторизованих дистриб'юторів/дилерів (резидентів України
Термін кредитуДо 60 місяців - транспортні засоби та сільгосптехніка. До 36 місяців- обладнання
Максимальна сума кредитуДо 80 % від вартості транспротних засобів та сільгосптехніки. До 75% від вартості обладнання
Вид операціїКредит
Валюта операціїГривня
Процентна ставкаВід 15,33 % річних
Комісія за видачу кредиту1% від суми кредиту
Періодичність сплати процентів та повернення кредитуПроценти - щомісяця. Кредит - згідно з умовами кредитного договору

Рівень компенсації складає 1/3 розміру облікової ставки НБУ на дату

Чекаємо Вас за адресою:

Полтавська область.

м.Кременчук

Вул. Халаменюка, буд. 5

Тел. 0536740262, 0536740553

Контактна особа:

Початовська Анна

Моб. +380680688930
Інформуємо Вас про можливість участі у цільовій програмі

Інформуємо Вас про можливість участі у цільовій програмі, яка реалізується в рамках співпраці між АТ «Укрексімбанк» та Урядом Республіки Білорусь, щодо пільгового кредитування закупівлі товарів білоруського виробництва на наступних умовах:

1. АТ «Укрексімбанк» надає кредити в гривнях юридичним особам України для придбання в Україні товарів, вироблених у Республіці Білорусь (перелік виробників та товарів, що виробляються у Республіці Білорусь та щодо яких діє вищезазначена програма).

2. Кредити надаватимуться АТ «Укрексімбанк» за процентною ставкою, яка визначається відповідно до процентної політики банку. Умовами Програми передбачена компенсація частини сплачених процентів.

Компенсація частини процентів за наданими кредитами здійснюється в гривнях або доларах США та розраховується щомісячно в розмірі 1/3 облікової ставки НБУ, що діє на дату видачі кредиту, округленої до двох знаків після коми, виходячи з фактичної суми строкової заборгованості за кредитом, за алгоритмом, визначеним Договором.

3. АТ «Укрексімбанк» надаватиме кредити на суму до 90% від вартості об'єкта кредитування (з урахуванням ПДВ), зазначеної у відповідному договорі купівлі-продажу.

4. Передбачається, що кредит на купівлю кожної одиниці товару може надаватися Позичальнику не більше одного разу на строк до 5 років, з можливістю дострокового погашення. Остання вибірка кредитних коштів повинна бути здійснена не пізніше 31 грудня 2016 року.

5. Предметом застави може виступати об'єкт кредитування та/або інша прийнятна для Банку застава відповідно до нормативних документів Ба нку.

Просимо визначитися з можливістю використання зазначених умов кредитування та повідомити АТ «Укрексімбанк» за адресою shep@pl.eximb.com, та окремо за телефоном +38-050-443-3813 Шепель О.М.

Сподіваємось на плідну співпрацю.
О компании

Лизинговая компания ООО «Богдан-Лизинг» предоставляет услуги финансового и оперативного лизинга автотранспорта, спецтехники и оборудования.

Сотрудничая с нашей компанией Вы получите такие преимущества:

- качественное и оперативное обслуживание, экономия денег и времени;

- администрирование и страхование предметов лизинга;

- индивидуальный подход с учётом особенностей Вашего бизнесса.

Лизинговая компания ООО «Богдан-Лизинг» была создана предприятиями Корпорации «Богдан» (предприятия-производители автобусов, легковых автомобилей и спецавтотехники, а также развитая сеть предприятий по реализации и обслуживанию автотехники как собственного, так и импортного производства) и зарегистрирована 20.04.2004 г.

Справка о взятии на учет юридического лица как такого, которое имеет право предоставлять услуги финансового лизинга ФЛ №190 была выдана Государственной комиссией по регулированию рынков финансовых услуг Украины 29 марта 2005 года.

Контакты:

Украина, 04080, г. Киев, Новоконстантиновская, 8, 3-й этаж, офис 30

Борецкий Богдан Васильевич

+38 (067) 240-63-27

+38 (096) 265-88-30

b.boretskiy@bogdan-leasing.comАвтомобильная техника

Мы заключаем договоры с ведущими производителями грузового автотранспорта и техники, что дает Вам возможность приобрести в лизинг грузовые автомобили известных марок с минимальными затратами финансов и времени. Лизинг коммерческого автотранспорта — это эффективный инструмент оптимизации финансов, что позволяет еще до выплаты полной стоимости имущества активно распоряжаться им для получения прибыли и решения важных задач развития компании.

Валюта финансирования: USD*, UAH

Аванс: от 20% стоимости транспорта

Срок лизинга: до 5 лет

Лизинговые платежи уплачиваются в гривнах по курсу доллара США.

Контакты:

Владимир Титов

+38 (067) 467-14-96

+38 (095) 282-16-76

Volodymyr.Tytov@otpleasing.com.uaУКРАИНСКИЙ ЛИЗИНГ

Лизинг для вашего бизнеса — наша специализация!


Лизинг грузового транспорта

Предмет лизинга — грузовые автомобили, седельные тягачи, самосвалы, полуприцепы, мусоровозы и т. п.

Потребители — юридические лица и СПД

Срок лизинга — 12-36 месяцев

Платежи — ежемесячные

Первоначальный платеж — от 30%

Валюта финансирования — гривна (валюта в индивидуальном порядке)

Страхование — включено в платежи

Налоги и сборы включены в платежи

Годовое удорожание — от 13%

Контакты:

Запорожье

ул. Рекордная 26-а, офис 209

Тел ефоны:

Носач Вадим

+38 (067) 616-95-75

+38 (066) 710-20-30

e-mail: ukrleasing_zp@ukr.net


 

X
Отправить заявку
X