Техника Альфатекс

Завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС


Завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС – це:

  • власне виробництво сміттєвозів з бічної і заднім завантаженням, об’ємом бункера від 9 м.куб. до 18 м.куб .;
  • спільне виробництво автогідропідйомників з робочою висотою від 10 до 75 метрів;
  • виробництво спеціального навісного обладнання і різний надбудов на шасі;
  • продаж вантажної та дорожньої техніки;
  • продаж будівельної та дорожньої техніки;
  • ремонт, сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування;

 


Завод спеціалізується на виробництві і продажу комунальної, дорожньої і будівельної спецтехніки на базі вітчизняних і закордонних шасі, асортимент продукції налічує більше 700 моделей. На автомобільному ринку України і країн СНД ми працюємо з 1999 року. Крім виробництва і реалізації великого асортименту автотехніки, наш завод надає широкий спектр послуг в сфері ремонту, гарантійного, післягарантійного та сервісного обслуговування техніки. На сьогоднішній день АЛЬФАТЕКС є одним з лідерів в Україні в своєму сегменті ринку.

За роки роботи з клієнтами, АЛЬФАТЕКС придбав репутацію надійного і відповідального партнера, який забезпечує високу якість послуг і організації сервісу на рівні світових стандартів.

Нашими перевагами є професійний підхід і абсолютне розуміння поставлених партнерами завдань і пріоритетів. На нашому сайті Ви знайдете великий асортимент вантажної техніки для дорожньої, комунальної та будівельної галузей, а також для сільського господарства.

Ми працюємо для того, щоб зробити Вас щасливими, а Ваш бізнес більш успішним і ефективним. Потрібен надійний партнер і постачальник автотехніки? Чекаємо Вас в компанії АЛЬФАТЕКС!

Модельный ряд