Про завод АЛЬФАТЕКС


Завод спеціалізується на виробництві і продажу комунальної, дорожньої і будівельної спецтехніки на базі вітчизняних і закордонних шасі. Наш асортимент продукції налічує більше 700 моделей і включає в себе наступні напрямки:

 

  • Власне виробництво всілякої комунальної техніки під торговою маркою «АТ», що включає в себе сміттєвози з бічної, задньої і ручної завантаженнями, вакуумні машини, ілососні машини, канапромивочние машини, машини дорожні комбіновані на базі всіляких шасі і самоскидів.
  • Офіційний дилер ВАТ «Мінський автомобільний завод» (МАЗ) – білоруська автомобілебудівна компанія, що спеціалізується на випуску великовантажної автомобільної, автобусної, тролейбусної та причіпної техніки.
  • Офіційний дистриб’ютор автогідропідйомники (автовишок) італійської компанії SOCAGE, яка є провідним виробником різного підйомного обладнання в Італії і всій Європі (автовишки, автокрани, пожежні підйомники).
  • Офіційний дистриб’ютор французького виробника автогідропідйомники (автовишок) KLUBB France. Сьогодні компанія займає 1 місце за обсягами продукції, що випускається серед всіх виробників підйомних платформ в Європі.
  • Офіційний дистриб’ютор турецького виробника автогідропідйомники (автовишок) HIDROKON. Асортимент включає в себе телескопічні і важільно-телескопічні автовишки з робочою висотою підйому від 18 до 60 метрів.
  • Офіційний дилер китайської корпорації XCMG – найбільшого виробника спецтехніки: фронтальних навантажувачів, екскаваторів, автокранів, автогрейдерів, катків та іншої спецтехніки. XCMG – компанія №5 в усьому світі серед виробників машинобудівної галузі та №1 в Китаї.
  • Офіційний дистриб’ютор ТОВ «Пінський завод засобів малої механізації» – білоруського виробника автогідропідйомники (автовишок), навантажувачів і екскаваторів.
  • Офіційний дистриб’ютор китайського виробника вантажних автомобілів SHACMAN. Самоскиди, зерновози, тягачі, автобеносмесітелі, сміттєвози та інша дорожня техніка. Довгострокового співпрацю з німецької компанії MAN (Німеччина) дозволяють бренду SHACMAN завжди гарантувати високу якість продукції своїм клієнтам.
  • Офіційний дистриб’ютор китайської корпорації DAYUN Group. Модельний ряд бренду DAYUN в Україні представлений у вигляді середньотоннажних вантажівок, на базі яких ми виробляємо самоскиди, зерновози, фургони, сміттєвози, вакуумні машини, автовишки, бортові автомобілі, цистерни.

Ми працюємо для того, щоб зробити Вас щасливими, а Ваш бізнес більш успішним і ефективним. Потрібен надійний партнер і постачальник спецтехніки? Чекаємо Вас в компанії АЛЬФАТЕКС!